1GB Kingston PC3-8500 DDR3 1066 MHz KTL-TP1066/1G
20 in stock
Description
Brand: Kingston
MPN: KTL-TP1066/1G
Memory Size: 1GB
DDR3
PC3-8500
Unbuffered
1.5V